On je můj Pán

Tato píseň vznikla hlavně za účelem vyblbnutí se v Pánově přítomnosti. Je o radosti z toho, že neváhal dát sám sebe za mě, přestože ví, jaká jsem. Navíc nejenže dal tenkrát sebe, ale každý den dává víc než potřebuji.

Nemusím se ničeho bát, protože on je mou skálou a záchranou. On je můj Pán a Král.

Autor písně - Lucie Koblásová Lucie Koblásová
Hospodin (Hospodin) Hospodin (Hospodin) je skála má, je spása má, on je můj Pán. Nebudu se bát, nebudu mít strach - on je můj Pán. On věrný je, zachraňuje - on je můj Pán. ref: vždyť sebe dal (dal), za mě dal (dal) - on je můj Král. (Král) 3. On mě dobře zná, i tak rád má - on je můj Pán. 4. Jeho vyhlížím, jemu chválu vzdám - on je můj Pán. 5. Všechno mu dám. Všechno, co mám - on je můj Pán. 6. Život mi dal, všechno mi dal - on je můj Pán. ref: I sebe dal, za mě dal - on je můj Král.
G7 F C Hospodin (Hospodin) Hospodin (Hospodin) je skála má, je spása má, on je můj Pán. F C G Nebudu se bát, nebudu mít strach - on je můj Pán. On věrný je, zachraňuje - on je můj Pán. F C G ref: vždyť sebe dal (dal), za mě dal (dal) - on je můj Král. (Král) 3. On mě dobře zná, i tak rád má - on je můj Pán. 4. Jeho vyhlížím, jemu chválu vzdám - on je můj Pán. 5. Všechno mu dám. Všechno, co mám - on je můj Pán. 6. Život mi dal, všechno mi dal - on je můj Pán. ref: I sebe dal, za mě dal - on je můj Král.

Obsah CD

1 Pozvánka ke Králi [05:17] Text  / Akordy  / Slovo autora
2 Žalm 121 [04:47] Text  / Video  / Akordy  / Slovo autora
3 Kudy kam [04:55] Text  / Akordy  / Slovo autora
4 Víc Tě znát [04:32] Text  / Akordy  / Slovo autora
5 On je můj Pán [03:50] Text  / Video  / Akordy  / Slovo autora
6 Tobě patřím, Ježíši [03:54] Text  / Akordy
7 Jen s Tebou [03:40] Text  / Akordy