Víc Tě znát

Chci ho znát, znát moc jeho vzkříšení i účast na jeho utrpení! Fil 3:10

O tom, že chci poznat Boha takového, jaký skutečně je. Chci, aby padly falešné představy o Něm, aby zmizely škatulky, do kterých jsem Jej natěsnala. Chci Ho poznávat ze všech stran, a ne se uchýlit do nějakého extrému. Např.: ‘Nikdy nesmím chybovat, protože Bůh každou chybu potrestá.’ nebo ‘Můžu dělat, co se mi zachce, protože Bůh mi všechno odpustí.’

On je přece větší, než lidská mysl může kdy pochopit. „Jen z části totiž poznáváme...;“(1 Kor‬ ‭13:9‬) Chci si umět přiznat, že Ho nikdy neznám dost, a tu svoji část poznání neustále zvětšovat.

Abych ho mohla lépe poznat, chci s ním mluvit o čemkoliv. Proto ta otázka “Jak se máš?”. Chci totiž, aby naše rozhovory byly něco víc než jen “Děkuji za tohle, tohle, tohle” a “prosím za tohle, tohle, tohle”. Chci si s ním povídat - vést dialog a ne předkládat mu seznamy přání. Chci znát jeho srdce natolik, že to moje nebude moci zůstat beze změny!

„Chci ho znát, znát moc jeho vzkříšení i účast na jeho utrpení.“ Filipským‬ ‭3:10‬ ‭B21‬‬

Autor písně - Lucie Koblásová Lucie Koblásová
Chci znát Tvé touhy, tvou lásku i tvé soudy, o čem sníš, co plánuješ, jaký jsi a kudy jdeš. Čím víc tě znám, tím víc vím, že tě málo znám. ref: Chci Tě znát víc, než kdy dřív. Chci být tam, kde jsi Ty. Chci Tě znát víc, než kdy dřív. Chci být tím, kým jsi ty. //: Chci tě znát :// 3x ještě víc. Chci znát tvůj hlas, tvou náruč Tvou blízkost. Jak se máš? Všechno toužím znát. I to, jak moc mě máš rád. Celého znát tě chci víc. Vždyť tě málo znám.
D/A D Chci znát Tvé touhy, D/C# A A/C# tvou lásku i tvé soudy, D/H D/G o čem sníš, co plánuješ, D/F# A/E A jaký jsi a kudy jdeš. G/D D/H A Čím víc tě znám, tím víc vím, že tě málo znám. G2 A/F# ref: Chci Tě znát víc, než kdy dřív. G2/E A/C# Chci být tam, kde jsi Ty. G2 D/F# Chci Tě znát víc, než kdy dřív. G2/E A7 D Chci být tím, kým jsi ty. 1. Emi, 2. F#mi 3. G A A/C# //: Chci tě znát :// 3x ještě víc. Chci znát tvůj hlas, tvou náruč Tvou blízkost. Jak se máš? Všechno toužím znát. I to, jak moc mě máš rád. Celého znát tě chci víc. Vždyť tě málo znám.

Obsah CD

1 Pozvánka ke Králi [05:17] Text  / Akordy  / Slovo autora
2 Žalm 121 [04:47] Text  / Video  / Akordy  / Slovo autora
3 Kudy kam [04:55] Text  / Akordy  / Slovo autora
4 Víc Tě znát [04:32] Text  / Akordy  / Slovo autora
5 On je můj Pán [03:50] Text  / Video  / Akordy  / Slovo autora
6 Tobě patřím, Ježíši [03:54] Text  / Akordy
7 Jen s Tebou [03:40] Text  / Akordy