Kudy kam

Kudy kam je písní, která klade základní otázky - Kdo jsem? Proč tu jsem? Co mám dělat? - Pokud na tyto otázky chybí odpověď, člověk prožívá frustraci a deprese, protlouká se životem a den za dnem nežije, ale pouze přežívá.

Pouze u Boha můžeme najít ty pravé odpovědi. Vždyť to byl On, kdo nás stvořil! A ne jen tak, ale s kontrétním záměrem - s plánem na míru přesným pro nás. Padne nám jako ulitý. Už se nemusíme bezcílně potloukat.

Tato píseň je takovým povzbuzením k hledání odpovědí, kým skutečně jsem a jestli dělám to, pro co jsem byl stvořen, nebo se trápím v něčem cizím.

Autor písně - Lucie Koblásová Hudba: Lucie Koblásová
Autor písně - Michal Koblása Text: Michal Koblása
proč jsem dneska tady, kde jsou moje dary, na pomezí mezi světy, i skrz řvoucí davy, se ptám kde mám zítra být? ref: /: kam můžu jít, kde můžu stát, postav mě tam, ať se neflákám :/ a tvé dílo nezmeškám pán mě sem postavil, na pevnou horu lásky, mezi černé mraky, abych je prozářil se ptám co mužů mu dát? bridge: pán pro mě připravil plán na míru ušitý, ani velký ani malý, prostě přesně můj do skály vyrytý jeho silou přikrytý prostě přesně můj a když přijde ten den, dát střemhlav se ven, do divoké řeky mezi silné proudy já nebojím se když je bůh s námi, čeho se bát? když se dívám zpátky, na všechny plné řádky, i přes hučící bouři vidím krále slávy /: se ptám co můžu mu dát :/
h7 fis7 e7 A2 proč jsem dneska tady, kde jsou moje dary, na pomezí mezi světy, i skrz řvoucí davy, e D A se ptám kde mám zítra být? ref: hmi7, D, f#mi7, A /: kam můžu jít, kde můžu stát, postav mě tam, ať se neflákám :/ a tvé dílo nezmeškám pán mě sem postavil, na pevnou horu lásky, mezi černé mraky, abych je prozářil se ptám co mužů mu dát? bridge: h D fis A h pán pro mě připravil plán na míru ušitý, ani velký ani malý, prostě přesně můj do skály vyrytý jeho silou přikrytý prostě přesně můj a když přijde ten den, dát střemhlav se ven, do divoké řeky mezi silné proudy já nebojím se h fis e D A když je bůh s námi, čeho se bát? když se dívám zpátky, na všechny plné řádky, i přes hučící bouři vidím krále slávy /: se ptám co můžu mu dát :/

Obsah CD

1 Pozvánka ke Králi [05:17] Text  / Akordy  / Slovo autora
2 Žalm 121 [04:47] Text  / Video  / Akordy  / Slovo autora
3 Kudy kam [04:55] Text  / Akordy  / Slovo autora
4 Víc Tě znát [04:32] Text  / Akordy  / Slovo autora
5 On je můj Pán [03:50] Text  / Video  / Akordy  / Slovo autora
6 Tobě patřím, Ježíši [03:54] Text  / Akordy
7 Jen s Tebou [03:40] Text  / Akordy